Dnia 13 grudnia 2017 roku na pływalni w Myślenicach odbyły się gminne zawody pływackie. Naszą szkołę reprezentowali:
Dziewczęta: Majewska Maria 3a, Kosiba Kinga 3c, Szuba-Łata Daria 3b, Biela Inga 2f, Pietrzyk Justyna 3a, Miska Emilia 3d, Kopp Oliwia 3b, Sierocińska Aleksandra 2b, Ingarden Karolina 2b, Żyła Julia 2e, Płatek Wiktoria 2d.
Chłopcy: Dziatkowiec Patryk 3b, Ogrodny Michał 3f, Eichler Hubert 3f, Oprzędek Igor 2b, Kurek Jakub 2a, Chęciński Krystian, Grzesik Mikołaj 2a, Piechota Edgar 2f, Dziadkowiec Zygmunt 2b, Kromka Jacek 3c, Jamrozik Maciej 3c, Gościniak Szymon 3c, Gołębiowski Piotr 3b, Fijał Kacper 3b, Jachymczak Antoni 3c.
Zawodnicy uzyskali następujące miejsca:
Imię i nazwisko |
Miejsce |
Styl |
Czas |
Majewska Maria |
2 |
Dowolny |
00:37:19 |
Pietrzyk Justyna |
3 |
Dowolny |
00:37:55 |
Kosiba Kinga |
4 |
Dowolny |
00:39:10 |
Sierocińska Aleksandra |
1 |
Dowolny |
00:37:18 |
Ingarden Karolina |
2 |
Dowolny |
00:39:02 |
Szuba-Łata Daria |
1 |
Grzbiet |
00:38:41 |
Żyła Julia |
1 |
Grzbiet |
00:46:53 |
Miska Emilia |
1 |
Klasyk |
00:43:31 |
Biela Inga |
1 |
Klasyk |
00:39:22 |
Płatek Wiktoria |
1 |
Klasyk |
00:47:24 |
Kopp Oliwia |
1 |
Motyl |
00:33:38 |
Dziatkowiec Patryk |
1 |
Dowolny |
00:31:22 |
Ogrodny Michał |
2 |
Dowolny |
00:39:31 |
Eichler Hubert |
3 |
Dowolny |
00:43:53 |
Oprzędek Igor |
1 |
Dowolny |
00:39:24 |
Kurek Jakub |
4 |
Dowolny |
00:54:01 |
Grzesik Mikołaj |
3 |
Dowolny |
00:43:11 |
Chęciński Krystian |
4 |
Dowolny |
00:43:33 |
Piechota Edgar |
1 |
Grzbiet |
00:32:11 |
Dziadkowiec Zygmunt |
1 |
Klasyk |
00:45:07 |
Kromka Jacek |
1 |
Klasyk |
00:37:56 |
Jamrozik Maciej |
2 |
Klasyk |
00:42:54 |
Gościniak Szymon |
3 |
Klasyk |
00:43:26 |
Gołębiowski Piotr |
5 |
Klasyk |
00:45:21 |
Fijał Kacper |
6 |
Klasyk |
00:45:37 |
Chłopcy i dziewczęta zajęli także 1 miejsce w sztafecie 8 x 50m. stylem dowolnym.
W składy drużyn wchodzili:
Sztafeta dziewczyn: Kopp Oliwia, Biela Inga, Szuba-Łata Daria, Sierocińska Aleksandra, Miska Emilia, Majewska Maria, Płatek Wiktoria oraz Pietrzyk Justyna.
Sztafeta chłopców: Dziatkowiec Patryk, Piechota Edgar, Gościniak Szymon, Kromka Jacek, Jamrozik Maciej, Jachymczak Antoni, Ogrodny Michał oraz Dziadkowiec Zygmunt.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)
Oliwia Kopp