Znakomicie spisały się nasze uczennice na Mistrzostwach Polski Cheerleaders. Występując na nich zdobyły m.in. wicemistrzostwo Polski. Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z mistrzostw napisanym przez Izę i Alę:


Na początku kwietnia, jako tancerki z Akademii Tańca „Lady Fitness”, uczestniczyłyśmy w Mistrzostwach Polski i Eliminacjach do Mistrzostw Europy formacji Cheerleaders. Zawody odbywały się w Karczewie, w tamtejszym MOSiR. Wszyscy uczestnicy weszli na scenę, aby się zaprezentować. Po przywitaniu ogłoszono rozpoczęcie pierwszej kategorii czyli duetów. Naszą Akademię reprezentowało 5 duetów; duet Robo-Machine, duet Boxing Ladies, duet Kitty Cheer, duet Rally Cheer i duet naszych trenerek. Następną kategorią były miniformacje. Tutaj reprezentowały nas Jet i Honey. W kategorii „acro solo”, reprezentowała nas Iza Szlachetka, jako „Cat Women”.

Po wszystkich występach odbyło się wręczenie nagród. Z 17 duetów występujących w naszej kategorii, zdobyliśmy 5 miejsce (d. Robo-Machine), 8 miejsce(d. Kitty Cheer), 11 miejsce (d. Boxing Ladies) i 12 miejsce (d. Rally Cheer). Nasze trenerki osiągnęły wicemistrzostwo Polski! W kategorii zespołów których było 11, nasza formacja zdobyła wicemistrzostwo Polski! Koleżanki z grupy „Honey” uplasowały się tuż za nami na 3 miejscu! W solówkach Iza zajęła 6 miejsce.Do Myślenic wróciłyśmy bardzo szczęśliwe oraz zmęczone. Te zawody były bardzo udane!

Z naszej szkoły w Mistrzostwach Polski uczestniczyły:

Izabela Kicek 1a

Martyna Mroczka 2d

Alicja Podoba 1b

Julia Senderska 2a

Izabela Szlachetka 1b

Klaudia Szymska 2aTekst i zdjęcia: Alicja Podoba, Iza Szlachetka, 1b


Naszym uczennicom gratulujemy wspaniałych zainteresowań i życzymy wielu kolejnych sukcesów! :)