5

Dnia 2.04.2017 r. w Myślenicach odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Myślenice. Organizatorem turnieju było Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Myślenice, do którego należą trzej uczniowie naszej szkoły.

W zawodach rywalizowały pary z 46 klubów tanecznych z całej Polski. Brały udział zarówno dzieci jak i osoby powyżej 16 roku życia w różnych klasach tanecznych (od F do B). Pary z klubu Sokół Myślenice osiągnęły wysokie pozycje. Katarzyna Kosińska ze swoim partnerem Mikołajem Włoch zdobyła pierwsze miejsce w kategorii 14-15 C. Natalia Urbańska i Dominik Szyrszeń stanęli na trzecim miejscu podium w tańcach latynoamerykańskich w kategorii pow. 15 lat. Tomasz Fugiel z partnerką: Weroniką Markus pokonali pary przechodząc do finału. Wywalczyli piąte miejsce w tańcach standardowych w klasie 14-15 D.

Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów! :)