W dniu 13 marca 2016 roku na pływalni w Myślenicach odbyły się zawody pływackie o puchar Burmistrza Myślenic. Naszą szkolę reprezentowali Gabriela Kowalska, Oliwia Kopp, Filip Rutka oraz Daria Szuba – Łata. Uczniowie Ci uzyskali następujące wyniki:

Gabriela Kowalska zajęła 5 miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, 9 miejsce na 100 metrów zmiennym oraz 4 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym. Oliwia Kopp zajęła 2 miejsce na 100 metrów stylem dowolnym, 2 miejsce na 100 metrów stylem klasycznym i 3 miejsce na 100 metrów zmiennym. Filip Rutka zdobył 6 miejsce 100 metrów stylem dowolnym, 6 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym oraz 15 miejsce 50 metrów stylem motylkowym. Daria Szuba-Łata wspięła się na 4 miejsce podium na dystansie 100 metrów stylem dowolnym, a także zdobyła 3 miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym i 15 miejsce 50 metrów stylem motylkowym

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)