Dnia 11 maja reprezentacja dziewcząt naszej szkoły uczestniczyła w zawodach powiatowych piłki siatkowej. Zawody odbywały się w gimnazjum w Sieprawiu. Po uroczystym rozpoczęciu miało miejsce losowanie wyznaczające kolejność gry między zespołami. Nasze uczennice wylosowały numer 1, pierwszy mecz rozegrały ze Świątnikami Górnymi, który zakończył się wynikiem 2-0 dla naszego gimnazjum. Podczas drugiego meczu z gimnazjum w Tokarni było wiele emocji. Pierwszy set wygrały nasze uczennice, drugi set niestety zespół z Tokarni. Po zaciętej i wyrównanej grze nasza drużyna wygrała trzeciego seta i cały mecz. W kolejnych meczach z drużynami Tokarnia 2 i gospodarzami Sieprawiem nasze dziewczyny wygrały 2-0. Zawody zakończyły się wręczeniem pucharów, dyplomów i piłek przez wójta Sieprawia.