Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w składzie: Angelika Biel 3f, Aleksandra Biel 3f, Daria Kaczorowska 3f, Małgorzata Szklarz 3d, Zofia Piwowarczyk 3a, Aleksandra Bicz 2e, Anna Płatek 2a, Sandra Skóra 1b, Katarzyna Leśniak 2a  już po raz kolejny uczestniczyła w rozgrywkach piłki siatkowej organizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych „Tytus – 2012.”

Pierwszego dnia zawodów nasze uczennice pokonały wszystkie zespoły, które były w ich  grupie: Gimnazjum  z Trzemeśni oraz Gimnazjum nr 3 z Myślenic wychodząc z grupy  na pierwszym miejscu do dalszej rywalizacji.  W drugim dniu zawodów spotkały się z zespołami: Gimnazjum nr 2 z Myślenic i Gimnazjum z Tokarni, z którym wygrałyśmy bez większych problemów.

Nieodłączny nasz rywal Gimnazjum nr 2 z Myślenic i tym razem odebrał nam szanse na walkę w finale o pierwsze miejsce. Ale mecz, który rozegrałyśmy z naszym przeciwnikiem zasługiwał na najwyższe uznanie. Zabrakło tylko odrobinę szczęścia.  Zdobyłyśmy III miejsce w tym turnieju i piękny puchar, ale walka naszego zespołu pozostanie na pewno na długo w pamięci. Każda zawodniczka udekorowana została pamiątkowymi medalami.