Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Aktualne konkursy

16 stycznia 2018 r. odbyły się eliminacje do konkursu czytelniczego „Fantastyczne książki”. Wzięło w nich udział 42 uczniów z klas siódmych, drugich i trzecich. Sprawdzana była znajomość opowiadania Stanisława Lema „Przyjaciel Automateusza”, powieści J. K. Rowling „Harry Potter i kamień filozoficzny” oraz praw robotów Asimova.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej edycji konkursu kolęd. Aby to zrobić – kliknij tutaj.

W dniach 19-20 XII 2017 został przeprowadzony Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Rywalizacja była bardzo zacięta, klasy przygotowały różnorodny repertuar, a zebrani podziwiali naprawdę wspaniałe i ciekawe występy.

Zwyciężyła klasa 2c, drugie miejsce zajęła 3e, trzecie 2f, czwarte 3b, a piąte 2b. Specjalne dwa wyróżnienia zostały przyznane przez jury dla klasy 3b (za oryginalny i ciekawy dobór repertuaru oraz wykonanie), a także dla klasy 2a (za piękną oprawę muzyczną występu). Indywidualnie zostały przyznane 2 wyróżnienia za najpiękniejszy głos - otrzymały je Aneta Domarecka z 2f oraz Ola Stalmach z 3e.

W piątek na występie laureatów wystąpią klasy z miejsc 1-3 oraz klasy wyróżnione 3b oraz 2a.

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK 2017

Harmonogram występów poszczególnych klas:

Eliminacje do konkursu odbędą się 16 stycznia 2018 r. (wtorek) na lekcji 7 (13:45). Pełną informację o konkursie oraz regulamin znajdziecie tutaj oraz w bibliotece szkolnej.

Serdecznie zapraszamy! :)

W dniach 11 i 13 grudnia 2017 r. na trzeciej przerwie (10:35 – 10:50) w bibliotece szkolnej odbędzie się zebranie informacyjne dla uczestników konkursu Fantastyczne Książki. Z uwagi na dużą ilość uczestników konkursu spotkanie odbędzie się w dwóch turach.

  • W poniedziałek 11 grudnia prosimy o przyjście uczniów klas siódmych i drugich gimnazjalnych.
  • W środę 13 grudnia spotkanie dla uczniów klas trzecich gimnazjalnych.

Jednocześnie z przykrością informujemy, że biblioteka będzie wtedy nieczynna dla innych czytelników.

Organizatorzy

Dnia 30 listopada 2017r organizowana jest wystawa prac konkursowych ,,My 10 days in Canada", która odbędzie się w bibliotece po trzeciej lekcji o godzinie 10:35. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! :)


Wyniki konkursu z języka angielskiego „My 10 days in Canada – Places that I would like to visit as a tourist”:

I miejsce - Magdalena Wójtowicz kl. 2e

II miejsce - Jakub Łabędź kl. 3c

III miejsce – Magdalena Kowalska kl. 2e

ksiazkiDrodzy uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjalnych! FANTASTYCZNE KSIĄŻKI - Czekają na Was w bibliotece szkolnej!

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie czytelniczym skierowanym do miłośników fantastyki. Jest to druga edycja tego konkursu w naszej szkole. W ubiegłym roku cieszył się on ogromną popularnością, czerwcowy finał z udziałem publiczności był bardzo udany, rozegrał się wówczas ekscytujący pojedynek pomiędzy uczestnikami.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com