Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Na portalu myslenice-itv pojawił się film o spektaklu „Cmentarzysko historii”, w którym to aktywnie brali udział nasi uczniowie. Film dostępny jest pod tym linkiem.


Zapraszamy do obejrzenia. :)

Anafora” (link do fb) została zaproszona na „Festiwal Jesieni” organizowany w piątek 25 listopada w Domu Katolickim przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Myślenicach.

Uczestnicy Festiwalu brali udział w warsztatach prowadzonych przez panią Annę Wolską. Wieczorem na zakończenie wydarzenia odbył się koncert, w którym udział wzięły Anafora, Dotyk Anioła, Mali Pcimianie oraz Andrzej Horabik grający na dudach w stroju szkockim. Zebrani mogli posłuchać muzyki, zobaczyć taniec oraz usłyszeć tradycyjne melodie z Highlandu. Nasi uczniowie uzyskali wiele oklasków i podziw dla swych umiejętności.Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania 3 utworów zagranych przez Anaforę w trakcie „Festiwalu jesieni”, który miał miejsce w Domu Parafialnym im. ks. Bylicy w Myślenicach. W tych utworach wystąpili uczniowie klasy 2b – Zuzanna Wątor, Emilia Teper, Emilia Zawada, Hubert Gąsienica – Mikołajczyk oraz uczennica klasy 1a – Nikola Uziel. Autorem nagrań jest p. Paweł Biela.


Anafora - cover "Przyjdzie taki dzień" Kasi Popowskiej – kliknij tutaj.

Anafora - cover "Little Talks" zespołu Of Monsters And Men – kliknij tutaj.

Anafora - cover "King And Lionheart" zespołu Of Monsters And Men – kliknij tutaj.

Anafora - kanał zespołu na yt - kliknij tutaj.

Jak już informowaliśmy z okazji 11 listopada w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu wystawiono spektakl „Cmentarzysko historii” oparty na muzyce zespołu Gryps. Tworzą go absolwenci naszego gimnazjum. Zapraszamy do posłuchania wszystkich utworów, które zagrał ten zespół w czasie „Cmentarzyska…”, a także występu dziewcząt z Anafory. Autorem filmów jest p. Paweł Biela.


Utwór pierwszy Gryps – Spadam kliknij tutaj.
Utwór drugi Gryps – Jeden Człowiek kliknij tutaj.
Utwór trzeci Gryps – Piosenka o miłości kliknij tutaj.
Utwór czwarty Gryps – Jestem tu kliknij tutaj.
Utwór piąty Gryps – Lustra kliknij tutaj.
Cmentarzysko historii Anafora - Batalia o wolność
kliknij tutaj.

Kanał zespołu Gryps na fb - kliknij tutaj.

Kanał zespołu Anafora na fb - kliknij tutaj.

W dniu 13.11.2016 roku w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbył się spektakl dla mieszkańców Myślenic z okazji święta Odzyskania Niepodległości pt. „Cmentarzysko historii”. Aktywnie wystąpili w nim uczniowie naszego gimnazjum. Zapraszamy do obejrzenia występu zespołu Anafora. Jak wiele pracy wykonali twórcy spektaklu niech świadczy ilość osób zaangażowanych w występ. :) W tle filmu zachęcamy do zapoznania się z nazwiskami osób, które wzięły w nim udział.


Cmentarzysko historii – występ zespołu Anafora – kliknij tutaj.


Profil zespołu Anafora na fb - kliknij tutaj.

IMG 7116


11 listopada 2016 roku grupa 34 uczniów naszego gimnazjum wraz z opiekunami p. Jarosławem Pietrzakiem i p. Pawłem Bielą wystąpiła w Tramwaju patriotycznym w Krakowie. To już tradycja, że nasi uczniowie 2 razy w roku (3 maja i 11 listopada) śpiewają z mieszkańcami Krakowa i turystami. Wyjazd, jak podkreślali to zarówno uczniowie jak i inni uczestnicy tramwaju, był wielką i piekną lekcją patriotyzmu! :-) Brawo my! :)

Zapraszamy do przeczytania artykułu o działaniach naszych uczniów w ramach Myślenickiej Akademii Talentów. Działają oni w sekcji kulturalnej MAT-a.Spotkanie członków grupy Anafora, działającej przy naszym Gimnazjum odbędzie się w czwartek po 7 lekcji (o godzinie 14.30).


Zapraszamy zainteresowanych! :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com