Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Rodzice

Spotkanie dla uczestników wymiany ze Słowenią i ich rodziców odbędzie się 14 września 2017 roku (czwartek) o godzinie 15.30 w budynku przy ulicy Sobieskiego 1 w sali nr 15. Zapraszamy uczniów biorących udział w wymianie i ich rodziców. Jednocześnie przypominamy, że obowiązkiem uczestnika wymiany jest posiadanie aktualnej karty ubezpieczenia EKUZ (można ją wyrobić „od ręki” w Małopolskim Oddziale NFZ w Krakowie, ul. Batorego 24).

Serdecznie zapraszamy! :)

NewSchoolYear2018Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się 4 września o godz. 12.00 w sali Sokoła (o czym informujemy szczegółowo w poście poniżej). Od września wchodzi w życie reforma szkolnictwa, w wyniku której Gimnazjum nr 1 staje się częścią Szkoły Podstawowej nr 2. Dla uczniów i Rodziców klas 2 i 3 kontynuujących naukę w systemie gimnazjalnym nie zmienia się praktycznie nic. Uczniowie kontynuują swoją edukację w dotychczasowym kształcie.

3

Trwają wakacje – zasłużony czas odpoczynku, radości, zabawy. To również czas, by zobaczyć jak to było, czas, by podsumować, co za nami. A w Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach działań, akcji i zaangażowania nie zabrakło. Co więc takiego się działo? Oj, działo się, działo… :)

Początek roku to nowe wyzwania i nowe pomysły. Po bardzo intensywnym poprzednim roku szkolnym (m. in. organizacji Ogólnopolskiego Dnia Cichociemnych w naszej szkole połączonego z odsłonięciem tablicy upamiętniającej Cichociemnych - Bolesława Polończyka i Antoniego Żychiewicza) cała społeczność szkoły rozpoczęła ostatni TAKI ROK.

W dniu 26 kwietnia 2017 r. o godz. 1730 odbędą się spotkania wychowawców z rodzicami uczniów klas I i II wg poniższego harmonogramu:

KLASA

WYCHOWAWCA

NR SALI

klasa 2a

Anna Pardyak

sala 4

klasa 2b

Paweł Biela

sala 8

klasa 2c

Magdalena Orawin

sala 12

klasa 2d

Katarzyna Twardosz

sala 9

klasa 2e

Jadwiga Lenart

sala 6

klasa 2f

Katarzyna Haberna

sala 13


Zebrania z rodzicami uczniów klas drugich odbędą się w najbliższą środę (26.04.2017) o godz. 17.30 w wyznaczonych salach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców! :)

olesek

„Niech miłość Chrystusa, Zwycięzcy grzechu i śmierci obdarzy wszystkich odwagą do przebaczania i pojednania, bez których nie można rozwiązać problemów w sposób godny człowieka…” Św. Jan Paweł II


Na nadchodzący czas Wielkanocny doświadczenia drogi przejścia z ciemności do światła, w gronie rodzinnym i przy wspólnym stole wzajemnego umocnienia w wierze, radości, życzliwości i miłości

Życzy Dyrekcji, Gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom obsługi oraz naszym uczniom z rodzinami

Rada Rodziców Gimnazjum Nr 1

zebranieW dniu 4 kwietnia 2016 r. (wtorek) o godz. 1730 w sali nr 15 odbędzie się spotkanie dyrektora szkoły z rodzicami uczniów klas III. Spotkanie będzie dotyczyło m.in. egzaminów gimnazjalnych. Następnie od godziny 18.15 w poszczególnych salach będzie można spotkać się z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania z wychowawcami odbywają się w tym dniu w określonych godzinach (jeżeli wychowawca takie ustalił, zazwyczaj przed spotkaniem z p. dyrektorem).

Zapraszamy rodziców uczniów klas 3! :)

Dyrektor szkoły informuje, że w związku z ogłoszeniem przez Związek Nauczycielstwa Polskiego strajku generalnego nauczycieli w dniu 31 marca 2017 r. (piątek) i przystąpienia do niego ponad 80 % nauczycieli naszej szkoły, w tym dniu zajęcia dydaktyczne nie odbędą się.

Uczniowie, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły, nie będą uczestniczyć w lekcjach, ale będą mieli zapewnioną opiekę i będą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych.

W tym dniu działać będzie także stołówka szkolna, dlatego uczniów zainteresowanych piątkowym obiadem proszę o kontakt z panią Katarzyną Michalak.

Dyrektor Tadeusz Jarząbek


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com