Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Zajęcia dodatkowe

Przedstawiamy harmonogram kół przedmiotowych i zajęć dodatkowych w naszym Gimnazjum w drugim półroczu roku szkolnego 2015/2016.

Harmonogram kół i zajęć dodatkowych – kliknij tutaj.

Uczniowie, którzy chcą korzystać z obiadów proszeni są o zapisanie się u pani intendentki w kuchni. Koszt jednego obiadu wynosi 3,50 zł.

Przedstawiamy podsumowanie projektu organizowanego w klasach pierwszych pod opieką pani Katarzyny Twardosz.

 

Projekt „Myśl logicznie!” został wykonany przez uczniów klas pierwszych uczęszczających w roku szkolnym 2010/ 2011 na zajęcia dodatkowe z matematyki pod opieką Katarzyny Twardosz.

 

Koło matematyczne pod opieką pani Katarzyny Twardosz wybrało się na wycieczkę do Krakowa, w towarzystwie  koła biologicznego pod opieką pani Eweliny Zlezarczyk. Wyjechaliśmy spod szkoły ok. godziny 8:30. Pierwszym punktem wycieczki było kino Orange IMAX, gdzie mogliśmy zobaczyć film przyrodniczy pt. „ Pod taflą oceanu”. Wszyscy stwierdzili, że film był bardzo ciekawy, a efekty 3D wzbudzały śmiech, zdziwienie, a nawet czasami zachwyt. 

 


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com