Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

logo poziome ORLEN


GŁÓWNYM SPONSOREM SUMKS JEDYNKA MYŚLENICE JEST PKN ORLEN!

sumks

 

 

logo poziome ORLEN

 

Miło nam poinformować, że PKN ORLEN został Głównym Sponsorem naszego klubu piłki ręcznej UMKS Jedynka Myślenice. Umowa została zawarta na trzy lata tj. od 01.09.2018 r. do 31.08.2021 r. Logo firmy pojawi się na koszulkach, dresach piłkarzy ręcznych, na banerach, stronach internetowych, plakatach itp. W ramach projektu klub zobowiązuje się m.in. do:

- zamieszczenia podlinkowanego banera reklamowego Sponsora na stronie internetowej klubu,

- reklamowania Sponsora na stronie internetowej Klubu i facebooku,

- przygotowania filmu promocyjnego o klubie UMKS Jedynka Myślenice oraz projekcie dot. piłki ręcznej,

- eksponowania nazwy i logo sponsora w mediach lokalnych,

- umieszczenia logo sponsora na materiałach drukowanych: ulotkach, zaproszeniach, plakatach informujących o nadchodzących wydarzeniach sportowych,

- zamieszczenia logo sponsora na odzieży sportowej oraz sprzęcie sportowym – koszulki, spodenki meczowe, dresy, torby, itp.

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Jedynka Myślenice ogłasza nabór do sekcji piłki ręcznej. Zapraszamy chłopców urodzonych w latach 2005-2007 na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

ZAPRASZAMY! :)

uks 2

14

Na hali sportowej na myślenickim Zarabiu odbył się VII Międzypokoleniowy Turniej Piłki Ręcznej. Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach. W zawodach spotkali się starsi i młodsi miłośnicy handbalu. W tych zawodach wystąpiła również drużyna UKS Jedynka Myślenice.

Jak się okazało chłopcy zagrali bardzo dobrze i ostatecznie drużyna Jedynki Myślenice zdobyła pierwsze miejsce w VII Międzypokoleniowym Turnieju Piłki Ręcznej.

uks

W dniach 10-11 lutego Myśleniczanie mieli okazję do poznania piękna piłki ręcznej. W tych dniach odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. W zawodach wystąpili zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi.

Do naszej miejscowości zjechały drużyny z samej czołówki piłki ręcznej na tym poziomie. Rokitnica Zabrze, Wisła Sandomierz, MKS Tarnów, Kusy Kraków - te nazwy mówią same za siebie. Gospodarzem Turnieju był myślenicki klub UKS Jedynka Myślenice.

 

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka Myślenice" zorganizował dwudniowy turniej piłki ręcznej. O jego przebiegu, wynikach oraz zwycięzcach poinformujemy w najbliższym czasie. Zapraszamy dzisiaj do obejrzenia filmu z zakończenia tego Turnieju oraz rozmów poturniejowych.

Film - zakończenie II Turnieju Piłki Ręcznej - kliknij tutaj.

ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!! :)

W dniach 10-11 lutego 2018 roku na Hali Sportowej na Zarabiu czeka nas święto Piłki Ręcznej. W sobotę od godziny 10.00 w II Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice rywalizowały będą zespoły piłki ręcznej w kategorii Junior Młodszy - są to roczniki 2003 i młodsi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i oglądania piłki ręcznej!

W turnieju gospodarzem będzie zespół UKS Jedynka Myślenice. Weźmie w nim udział 8 bardzo mocnych zespołów:

myslenice

Piłkarze ręczni UKS Jedynka Myślenice wzięli udział w trzydniowym turnieju Piłki ręcznej Caban Cup, rozgrywanym w Chrzanowie. Wystąpili oni w kategorii Młodzik, czyli drużyn rocznika 2003. Trenerem chłopców jest p. Władysław Piątkowski.

Cały turniej był bardzo silnie obsadzony. Wystąpiły w nim czołowe drużyny z naszego regionu. Pierwsze miejsce zdobył zespół Pogoni Zabrze, drugie PMOS Chrzanów, a trzecie drużyna Czuwaju Przemyśl. Łącznie w tej kategorii wystąpiło 15 zespołów.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com