Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Jedynka Myślenice ogłasza nabór do sekcji piłki ręcznej. Zapraszamy chłopców urodzonych w latach 2005-2007 na zajęcia z wykwalifikowaną kadrą trenerską. Więcej szczegółów na plakacie poniżej.

ZAPRASZAMY! :)

uks 2

14

Na hali sportowej na myślenickim Zarabiu odbył się VII Międzypokoleniowy Turniej Piłki Ręcznej. Imprezę zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach. W zawodach spotkali się starsi i młodsi miłośnicy handbalu. W tych zawodach wystąpiła również drużyna UKS Jedynka Myślenice.

Jak się okazało chłopcy zagrali bardzo dobrze i ostatecznie drużyna Jedynki Myślenice zdobyła pierwsze miejsce w VII Międzypokoleniowym Turnieju Piłki Ręcznej.

uks

W dniach 10-11 lutego Myśleniczanie mieli okazję do poznania piękna piłki ręcznej. W tych dniach odbył się II Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice. W zawodach wystąpili zawodnicy z rocznika 2003 i młodsi.

Do naszej miejscowości zjechały drużyny z samej czołówki piłki ręcznej na tym poziomie. Rokitnica Zabrze, Wisła Sandomierz, MKS Tarnów, Kusy Kraków - te nazwy mówią same za siebie. Gospodarzem Turnieju był myślenicki klub UKS Jedynka Myślenice.

 

Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka Myślenice" zorganizował dwudniowy turniej piłki ręcznej. O jego przebiegu, wynikach oraz zwycięzcach poinformujemy w najbliższym czasie. Zapraszamy dzisiaj do obejrzenia filmu z zakończenia tego Turnieju oraz rozmów poturniejowych.

Film - zakończenie II Turnieju Piłki Ręcznej - kliknij tutaj.

ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE!!! :)

W dniach 10-11 lutego 2018 roku na Hali Sportowej na Zarabiu czeka nas święto Piłki Ręcznej. W sobotę od godziny 10.00 w II Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice rywalizowały będą zespoły piłki ręcznej w kategorii Junior Młodszy - są to roczniki 2003 i młodsi.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i oglądania piłki ręcznej!

W turnieju gospodarzem będzie zespół UKS Jedynka Myślenice. Weźmie w nim udział 8 bardzo mocnych zespołów:

myslenice

Piłkarze ręczni UKS Jedynka Myślenice wzięli udział w trzydniowym turnieju Piłki ręcznej Caban Cup, rozgrywanym w Chrzanowie. Wystąpili oni w kategorii Młodzik, czyli drużyn rocznika 2003. Trenerem chłopców jest p. Władysław Piątkowski.

Cały turniej był bardzo silnie obsadzony. Wystąpiły w nim czołowe drużyny z naszego regionu. Pierwsze miejsce zdobył zespół Pogoni Zabrze, drugie PMOS Chrzanów, a trzecie drużyna Czuwaju Przemyśl. Łącznie w tej kategorii wystąpiło 15 zespołów.

piast (3)

Młodzicy UKS Jedynka Myślenice zmierzyli się w kolejnym swoim pojedynku z drużyną MTS Piast Skawina. Po emocjach związanych z meczem Juniorów z Chrzanowem zawodnicy trenera Piątkowskiego z zapałem i pozytywnie naładowani przystąpili do rywalizacji z drużyną trenera Leszka Kępy.

W niedzielę 10 grudnia 2017 roku piłkarze ręczni UKS Jedynka Myślenice rozegrali dwa spotkania. Emocji nie brakowało, a zebrani widzowie zobaczyli ogrom dobrego handballu. Juniorzy UKS Jedynka zagrali z drużyną UMKS PMOS Chrzanów. Spotkanie było bardzo zacięte i emocjonujące.

Początek zawodów był dla Myśleniczan niezbyt pomyślny. Sporo strat i brak skuteczności w ataku spowodował, że piłkarze z Chrzanowa odskoczyli na 5 bramek. Z biegiem spotkania jednak to zawodnicy trenera Piątkowskiego zaczęli grać lepiej i spotkanie się wyrównało. Mimo dobrej gry do przerwy wynik brzmiał 15-10 dla gości.Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com