Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Konkursy przedmiotowe

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukcesy w Małopolskim Konkursie Geograficznym. Uczeń klasy 7a Mateusz Żegleń osiągnął ogromny sukces i zdobył tytuł laureata, zajmując czwarte miejsce w województwie małopolskim. Wspaniałymi wynikami mogą poszczycić się również uczniowie Krystian Chęciński z klasy 8b i Ryszard Sikorski z klasy 3b, którzy otrzymali tytuły finalistów. Opiekunem uczniów była pani Teresa Salawa.

Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się w Krakowie na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

kaczor

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli sukcesy w Małopolskim Konkursie Języka Polskiego. Uczennica klasy 3a gimnazjum ZUZANNA KACZOROWSKA uzyskała najwyższą liczbę punktów spośród finalistów i zdobyła tytuł laureata, zajmując pierwsze miejsce w województwie małopolskim. Wspaniałym wynikiem może poszczycić się również uczeń klasy 3a JAN JAŚKOWIEC, który otrzymał tytuł finalisty.

konkursy

Przedstawiamy wykaz osób, które zakwalifikowały się do etapów wojewódzkich konkursów kuratoryjnych. Z trzecich klas gimnazjalnych mamy 9 finalistów!

Trwają konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Kuratorium. Prezentujemy listy uczniów, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego. A niedługo zaprezentujemy tych, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Serdecznie gratulujemy znakomitej wiedzy i umiejętności! :)

 

W poniedziałek 21 maja 2 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunem naukowym, Panią Dorotą Święch miało okazję spotkać się z arcybiskupem metropolitą krakowskim Markiem Jędraszewskim w Pałacu Biskupim na Franciszkańskiej 3. Spotkanie odbyło się z okazji ceremonii rozdania nagród konkursu biblijnego pt. "Dzieje Przymierza".

Na początku tuż po dotarciu na miejsce i zwiedzeniu Bazyliki Franciszkańskiej wraz z pięknym witrażem Stanisława Wyspiańskiego oraz relikwiami bł. Anieli Salawy udaliśmy się prosto do siedziby Kurii Metropolitalnej, słynnej "Franciszkańskiej 3" gdzie mieliśmy odebrać nasze zasłużone nagrody z okazji osiągnięcia tytułu laureata w tegorocznej edycji konkursu biblijnego.

konkursy przedmiotoweW miesiącu marcu odbywają się etapy wojewódzkie konkursów przedmiotowych i tematycznych. Trzymamy kciuki za naszych wspaniałych uczniów. Ponizej znajduje się lista tych, którzy są finalistami tychże i walczą o tytuł laureata.

Gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy powodzenia! :)

 

W konkursie biblijnym do etapu rejonowego w roku szkolnym 2017/18 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i Imię Ucznia

Klasa

Opiekun

1.

DZIGA EWA

2d

mgr D. Święch

2.

BIELA JAGODA

2d

3.

JASKOWIEC JAN

2a

4.

PAWLIKOWSKI JAKUB

2b

5.

SIKORSKI RYSZARD

2b

6.

OLESEK MARTA

3b

mgr A. Janik


Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu! :)

W konkursie przedmiotowym z języka polskiego do etapu rejonowego w roku szkolnym 2017/18 zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i Imię Ucznia

Klasa

Opiekun

1.

JAŚKOWIEC JAN

2a

mgr A. Pardyak

2.

NIECKULA KRYSTIAN

3b

3.

KACZOROWSKA ZUZANNA

2a

4.

PODOBA ALICJA

3b


Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu! :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com