Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Samorząd uczniowski

karnawalSamorząd Uczniowski serdecznie zaprasza na dyskotekę karnawałową, która odbędzie się 28 lutego (czwartek) w godzinach 16.00 – 20.00.

Uprzejmie prosimy przewodniczących klas o dostarczenie do dnia 27 lutego (środa) list osób zainteresowanych wraz z podpisami wychowawców do Martyny Stokłosy 3e lub dziewczyn z sekcji imprezowej – Ala Lenart 3d, Iza Płoszaj 3d.

Życzymy udanej zabawy!:)

Dnia 13.02.2019 r.  (środa) na lekcji 8 odbędzie się zebranie Samorządu Uczniowskiego.

Obecność obowiązkowa! :)

Samorząd Uczniowski zaprasza do udziału w konkursie „List do przyszłych pokoleń”. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych i będzie oceniany w kategorii: klasy 7-8 sp. i 3 gim.

Prace konkursowe powinny zawierać informacje o:

-codziennym życiu przeciętnego mieszkańca Myślenic w roku 2018: jego obowiązki, sposób spędzania wolnego czasu, zainteresowania, relacje rówieśnicze i rodzinne,

-przestrogach, jakich chce udzielić następnym pokoleniom,

-wizji życia w przyszłości.


Prace mogą być napisane odręcznie lub na komputerze (czcionka Times New Roman, rozmiar 12, interlinia 1,5) i mieć objętość co najmniej strony formatu A4. Termin oddania prac: 26 listopada 2018 r. Najlepsze prace zostaną umieszczone w kapsule czasu, wraz z innymi informacjami związanymi ze Szkołą Podstawową nr 2.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału! :)

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole odbyły się 24 października. Uczniowie oddawali głosy na kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, pierwszego i drugiego Zastępcę Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz na Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

W wyniku głosowania zostali w tej turze wybrani:

I zastępca przewodniczącego SU – została nim Zuzanna Wierzbowicz

II zastępca przewodniczącego SU – został nim Aleksander Wachowski

Opiekunem Samorządu został wybrany p. Zbigniew Wiącek.

W głosowaniu na Przewodniczącego SU nikt nie uzyskał wymaganej większości głosów. W związku z tym została zarządzona II tura, która odbyła się 26 września.

W jej wyniku nową Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została wybrana Martyna Stokłosa z klasy 3e.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkim owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej! :)

Drodzy Trzecioklasiści!

Już w środę zaczną się Wasze trzydniowe zmagania z egzaminem gimnazjalnym. Zapewniam, że wszyscy trzymamy za Was kciuki. Życzymy Wam połamania długopisów, szczęścia w "strzelaniu" (jeśli zajdzie taka konieczność) oraz po prostu powodzenia! Dacie radę! Bo jak nie Wy to kto? POWODZENIA!

Przewodniczący SU, Szymon Wincenciak

dyskoteka5Przypominamy, że w ten czwartek 08.02.2018 r. odbędzie się w naszej szkole dyskoteka. Koszt 3 zł. Przypominamy o obuwiu zmiennym. Dyskoteka odbędzie się w godzinach 16:00 – 20:00.

Życzymy udanej zabawy! :)

 

Samorząd Szkolny

su


Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w imieniu wszystkich uczniów serdecznie życzę całemu Gronu Pedagogicznemu Wesołych Świąt. Niech magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności, da porwać się marzeniom i refleksji oraz pozwoli w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości, czego jeszcze raz gorąco życzymy naszym Nauczycielom!

Dnia 30 listopada (czwartek) w budynku przy ulicy Sobieskiego w godzinach od 16.00 do 20.00 odbędzie się dyskoteka andrzejkowa dla klas VII i klas gimnazjalnych. Przewodniczący klas są zobowiązani utworzyć listę osób chętnych do udziału w dyskotece i oddać do zatwierdzenia wychowawcy.

Aby dyskoteka odbywała się w rytmie Waszych ulubionych kawałków zostanie utworzona andrzejkowa lista przebojów. Propozycje do listy przyjmują członkowie sekcji imprezowej: Julia Ulman i Justyna Sałach z klasy III a, Julia Majka z II b, Oliwia Studnicka z II c oraz Patrycja Sentysz z VII d. Zachęcam do aktywnego udziału w tworzeniu listy przebojów i życzę wszystkim udanej zabawy!

Przewodniczący SU Szymon Wincenciak 


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com