Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Samorząd uczniowski

Szkolny Samorząd Uczniowski przed zakończeniem pierwszego półrocza zorganizował dyskotekę szkolną. Tematem zabawy były motywy związane z Karnawałem. Wielu z uczniów do swoich ubiorów dołożyło maski. Zabawa była przednia! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkolnej dyskoteki karnawałowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu tej świetnej zabawy! :-)Pełna galeria zdjęć - dyskoteka karnawałowa 2017 - kliknij tutaj.

dziekuje

Minęły już święta Bożego Narodzenia i mamy Nowy Rok 2017. W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałabym bardzo podziękować pracownikom naszej szkoły oraz moim koleżankom za piękne przystrojenie szkoły w świąteczne motywy (m.in. za ubranie choinki, łańcuchy i wystrój korytarzy).

14 i 15 grudnia odbył się również konkurs kolęd. Wszystkie klasy zaprezentowały się świetnie i konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za takie zaangażowanie i mam nadzieję, że dobrze się przy tym bawiliście, bo to jest najważniejsze w tym wszystkim :) Dziękuję klasie 2a za przygotowanie całego konkursu, jury, dźwiękowcom, pani Danusi i panu Jackowi za pomoc w przygotowaniu sceny oraz nauczycielom którzy byli bardzo wyrozumiali i pomagali w przeprowadzeniu konkursu. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Z podziękowaniami dla wszystkich, którzy angażowali się w świąteczne akcje w szkole…

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Julia Ożóg

kids.jpgDnia 20 listopada obchodzimy rocznicę uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka z roku 1959 oraz Konwencji o Prawach Dziecka. Ten dzień ma na celu propagowanie idei braterstwa i zrozumienia pomiędzy dziećmi całego świata oraz promowanie działań na rzecz ich pomyślnego rozwoju.

W związku z tym, że dzień ten wypada w niedzielę chcielibyśmy żeby każda klasa do poniedziałku (21 listopada) oddała plakat na którym zilustruje wylosowane przez przedstawicieli klasowych prawo. Format plakatu to bristol A1. Prosimy o oddawanie ich w czwartek do mnie, Julii Ożóg, 3c, a w piątek do Edgara Piechoty, 1f lub Jakuba Kurka, 1a. W poniedziałek można oddawać do mnie oraz do Edgara. Mam wielką nadzieję że chociaż na chwilkę wejdziecie i kilka swoich praw przeczytacie i zaznajomicie się z tym tematem. :-)

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Julia Ożóg

samorzad

 

Spotkanie Samorządu Uczniowskiego odbędzie się dnia 9.11.2016 r. (środa) na lekcji 8 w sali nr 16.


 

Obecność samorządów klasowych obowiązkowa! :)

Dnia 2.11.2016 r. (środa) odbędzie się spotkanie Samorządu Uczniowskiego na lekcji 8 w sali nr 16. Obecność samorządów klasowych obowiązkowa! :)

Myślenice, 28.10.2016r.

Protokół Wyborów Samorządu Szkolnego w Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach na rok szkolny 2016/2017 - II tura wyborów zastępcy Przewodniczącej Samorządu Szkolnego.


Do głosowania uprawnionych było 172 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 151 uczniów (87,8%). Głosów ważnych oddano 149.

Poszczególna liczba głosów na kandydatów na stanowisko zastępcy Przewodniczącej Samorządu Szkolnego:


 • Jakub Kurek, klasa 1a - 73 głosy
 • Edgar Piechota, klasa 1f - 76 głosów

W wyniku głosowania uczniów klas pierwszych zastępcą Przewodniczącej Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2016/2017 został Edgar Piechota z klasy 1f.

opiekun Samorządu Szkolnego

Zbigniew Wiącek

Dzień 14 października 2016 roku był w naszym gimnazjum nawiązaniem do wczorajszych obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Był świętem wszystkich pierwszych klas. W tym dniu wszystkie „pierwszaki” naszego gimnazjum zostały przez Pana Dyrektora Tadeusza Jarząbka uroczyście przyjęte w poczet uczniów Gimnazjum nr 1 W Myślenicach.

To wydarzenie poprzedziła przemowa Przewodniczącej Samorządu Szkolnego - Julii Ożóg, po której przedstawiciele klas pierwszych uroczyście złożyli prośbę o przyjęcie w poczet uczniów. Jako dokument tego wydarzenia wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe legitymacje oraz słodycze. Na koniec każda klasa miała wykonane zdjęcie klasowe ze swoimi wychowawcami, które wykonywał pan Paweł Biela. Po wykonanych zdjęciach rozeszliśmy się do domów, mając za sobą piękny i uroczysty dzień pełen wrażeń.

Ewa Wróblewska kl. IeWięcej zdjęć - przyjęcie pierwszoklasistów 2016- kliknij tutaj.

Frekwencja: do głosowania uprawnionych było 172 uczniów, w wyborach udział wzięło 165 uczniów (95% uprawnionych). Oddano 164 głosy ważne. Wymagane do wyboru w I turze: 83 głosy.

Wyniki dla poszczególnych kandydatów:

 • Jakub Kurek: 33 głosy
 • Bartłomiej Fijał 12 głosów
 • Izabela Skrzeczek: 12 głosów
 • Zuzanna Szymoniak: 12 głosów
 • Mikołaj Bujas: 12 głosów
 • Magdalena Kowalska: 15 głosów
 • Edgar Piechota: 68 głosów

W wyniku wyborów do II tury przechodzą uczniowie:

 • Jakub Kurek, klasa 1a
 • Edgar Piechota, klasa 1f

Termin II tury zostanie podany w oddzielnym komunikacie.

opiekun Samorządu Szkolnego

Zbigniew Wiącek


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com