Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Samorząd uczniowski

su


Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w imieniu wszystkich uczniów serdecznie życzę całemu Gronu Pedagogicznemu Wesołych Świąt. Niech magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności, da porwać się marzeniom i refleksji oraz pozwoli w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości, czego jeszcze raz gorąco życzymy naszym Nauczycielom!

Dnia 30 listopada (czwartek) w budynku przy ulicy Sobieskiego w godzinach od 16.00 do 20.00 odbędzie się dyskoteka andrzejkowa dla klas VII i klas gimnazjalnych. Przewodniczący klas są zobowiązani utworzyć listę osób chętnych do udziału w dyskotece i oddać do zatwierdzenia wychowawcy.

Aby dyskoteka odbywała się w rytmie Waszych ulubionych kawałków zostanie utworzona andrzejkowa lista przebojów. Propozycje do listy przyjmują członkowie sekcji imprezowej: Julia Ulman i Justyna Sałach z klasy III a, Julia Majka z II b, Oliwia Studnicka z II c oraz Patrycja Sentysz z VII d. Zachęcam do aktywnego udziału w tworzeniu listy przebojów i życzę wszystkim udanej zabawy!

Przewodniczący SU Szymon Wincenciak 

Dzień 3 listopada (piątek) będzie dniem bez mundurka. W tym dniu nie obowiązuje strój jednolity. Proszę pamiętać jednak o odpowiednim ubiorze.

Przewodniczący SU Szymon Wincenciak 

Zapraszamy do obejrzenia występu grupy teatralnej „Jedynka” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” w Dniu Edukacji Narodowej. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez p. Zbigniewa Wiącka, a wystąpili uczniowie klas gimnazjalnych z grupy teatralnej „Jedynka”.

Dnia 19 października (czwartek) na lekcji 6 odbędzie się zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego. Klasy 7, 2 i 3 gimnazjalne proszone są o oddelegowanie po 2 swoich przedstawicieli. Obecność delegacji obowiązkowa! (numer sali będzie podany przed zebraniem). Serdecznie zapraszam!

Przewodniczący SU

Szymon Wincenciak

samorzadW wyniku głosowania w II turze wyborów na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte z oddziałami gimnazjalnymi kandydaci uzyskali następującą ilość głosów:

Julia Nosal, klasa 3e – 455 głosów

Szymon Wincenciak, klasa 2c – 458 głosów

 

Szkolny Samorząd Uczniowski przed zakończeniem pierwszego półrocza zorganizował dyskotekę szkolną. Tematem zabawy były motywy związane z Karnawałem. Wielu z uczniów do swoich ubiorów dołożyło maski. Zabawa była przednia! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkolnej dyskoteki karnawałowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu tej świetnej zabawy! :-)Pełna galeria zdjęć - dyskoteka karnawałowa 2017 - kliknij tutaj.

dziekuje

Minęły już święta Bożego Narodzenia i mamy Nowy Rok 2017. W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałabym bardzo podziękować pracownikom naszej szkoły oraz moim koleżankom za piękne przystrojenie szkoły w świąteczne motywy (m.in. za ubranie choinki, łańcuchy i wystrój korytarzy).

14 i 15 grudnia odbył się również konkurs kolęd. Wszystkie klasy zaprezentowały się świetnie i konkurs stał na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za takie zaangażowanie i mam nadzieję, że dobrze się przy tym bawiliście, bo to jest najważniejsze w tym wszystkim :) Dziękuję klasie 2a za przygotowanie całego konkursu, jury, dźwiękowcom, pani Danusi i panu Jackowi za pomoc w przygotowaniu sceny oraz nauczycielom którzy byli bardzo wyrozumiali i pomagali w przeprowadzeniu konkursu. Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i mam nadzieję, że za rok będzie jeszcze lepiej.

Z podziękowaniami dla wszystkich, którzy angażowali się w świąteczne akcje w szkole…

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Julia Ożóg


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com