Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Samorząd uczniowski

Drodzy Trzecioklasiści!

Już w środę zaczną się Wasze trzydniowe zmagania z egzaminem gimnazjalnym. Zapewniam, że wszyscy trzymamy za Was kciuki. Życzymy Wam połamania długopisów, szczęścia w "strzelaniu" (jeśli zajdzie taka konieczność) oraz po prostu powodzenia! Dacie radę! Bo jak nie Wy to kto? POWODZENIA!

Przewodniczący SU, Szymon Wincenciak

dyskoteka5Przypominamy, że w ten czwartek 08.02.2018 r. odbędzie się w naszej szkole dyskoteka. Koszt 3 zł. Przypominamy o obuwiu zmiennym. Dyskoteka odbędzie się w godzinach 16:00 – 20:00.

Życzymy udanej zabawy! :)

 

Samorząd Szkolny

su


Dużymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji w imieniu wszystkich uczniów serdecznie życzę całemu Gronu Pedagogicznemu Wesołych Świąt. Niech magiczna atmosfera białego krajobrazu i pięknych ozdób świątecznych pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności, da porwać się marzeniom i refleksji oraz pozwoli w spokoju, w gronie najbliższych celebrować piękną polską tradycję Wigilii Bożego Narodzenia. Niech na stołach zagości dwanaście dań i jedno dodatkowe nakrycie. Oby te Święta były czasem wytchnienia, choćby chwilowej beztroski, czasem wolnym od smutków i pełnym radości, czego jeszcze raz gorąco życzymy naszym Nauczycielom!

Dnia 30 listopada (czwartek) w budynku przy ulicy Sobieskiego w godzinach od 16.00 do 20.00 odbędzie się dyskoteka andrzejkowa dla klas VII i klas gimnazjalnych. Przewodniczący klas są zobowiązani utworzyć listę osób chętnych do udziału w dyskotece i oddać do zatwierdzenia wychowawcy.

Aby dyskoteka odbywała się w rytmie Waszych ulubionych kawałków zostanie utworzona andrzejkowa lista przebojów. Propozycje do listy przyjmują członkowie sekcji imprezowej: Julia Ulman i Justyna Sałach z klasy III a, Julia Majka z II b, Oliwia Studnicka z II c oraz Patrycja Sentysz z VII d. Zachęcam do aktywnego udziału w tworzeniu listy przebojów i życzę wszystkim udanej zabawy!

Przewodniczący SU Szymon Wincenciak 

Dzień 3 listopada (piątek) będzie dniem bez mundurka. W tym dniu nie obowiązuje strój jednolity. Proszę pamiętać jednak o odpowiednim ubiorze.

Przewodniczący SU Szymon Wincenciak 

Zapraszamy do obejrzenia występu grupy teatralnej „Jedynka” oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” w Dniu Edukacji Narodowej. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez p. Zbigniewa Wiącka, a wystąpili uczniowie klas gimnazjalnych z grupy teatralnej „Jedynka”.

Dnia 19 października (czwartek) na lekcji 6 odbędzie się zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego. Klasy 7, 2 i 3 gimnazjalne proszone są o oddelegowanie po 2 swoich przedstawicieli. Obecność delegacji obowiązkowa! (numer sali będzie podany przed zebraniem). Serdecznie zapraszam!

Przewodniczący SU

Szymon Wincenciak

samorzadW wyniku głosowania w II turze wyborów na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterów Westerplatte z oddziałami gimnazjalnymi kandydaci uzyskali następującą ilość głosów:

Julia Nosal, klasa 3e – 455 głosów

Szymon Wincenciak, klasa 2c – 458 głosów

 


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com