Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Aby występ naszej grupy wypadł tak jak należy (chociażby tak jak na podsumowaniu projektu o Cichociemnych) trenujemy regularnie i z wielka ochotą. W każdą środę na 8 lekcji odbywają się próby szkolnego zespołu Anafora.


Przygotowujemy się również do różnych eventów i Myślenickich wydarzeń, na które jest zapraszany nasz zespół. Niedługo zaśpiewamy również na Runmagedonie. Opiekę na próbach sprawuje nad nami pan Jarosław Pietrzak, który zawsze wspiera nas i pomaga oraz daje nam wielkie możliwości. Próby najczęściej podzielone są na kilka sal w naszej szkole, dzięki czemu dzielimy się na grupki, gdzie każdy przygotowuje swoje utwory. Osoby grające na instrumentach również mają osobną salę dzięki czemu nic im nie przeszkadza i mogą skupić się na przygotowaniach do koncertów.Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na nasze próby w środę na 8 lekcji! Każdy znajdzie coś dla siebie =)

Lena Pardyak, 2D


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com