Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

goldenfive logoW minionym roku szkolnym nasza szkoła realizowała program „Golden Five”. W rezultacie podjętych różnorakich działań otrzymaliśmy tytuł „Złotej Szkoły”. Program obejmował realizację działań w 5 dziedzinach (obszarach):

  • Budowanie relacji.
  • Klimat społeczny w klasie.
  • Struktura grupy, procesy, reguły i role grupowe. Zarządzanie klasą.
  • Konflikty – zapobieganie i rozwiązywanie. Nauczanie zindywidualizowane.
  • Relacje dom – szkoła.

W pięciu kilkugodzinnych spotkaniach uczestniczyli prawie wszyscy nauczyciele naszego gimnazjum, natomiast niektórzy z nich realizowali program w rozszerzonej wersji w różnych klasach i w wyniku podjętych działań otrzymali oni tytuł „Złotego nauczyciela”.


Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji - pod tym linkiem.


Cieszymy się, że nasi nauczyciele ciągle się rozwijają i wprowadzają nowe metody w swojej pracy dydaktycznej i wychowawczej! Dziękujemy również Dyrekcji szkoły za umożliwienie realizacji programu w naszej szkole! :-)Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com