Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

ekolUczniowie klas trzecich naszego Gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z panem Burmistrzem Maciejem Ostrowskim oraz przedstawicielem Urzędu Miasta i Gminy Myślenice. Miało ono miejsce w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Prezentujące osoby opowiadały o temacie ekologii w Myślenicach i okolicach w sposób bardzo ciekawy, a słuchający uczniowie mogli wypowiedzieć się na ten temat i zaprezentować swoje zdanie. Każdy z nas mógł coś powiedzieć. Mi najbardziej w pamięć zapadła opowieść Mikołaja Mentla z kl. 3e. Pokazano nam bardzo ładną prezentację, która była tak ułożona, że bardzo dużo z niej zapamiętałem.

Bardzo szybko minęło nam całe spotkanie, a później wraz z naszymi opiekunami wróciliśmy do szkoły. To wydarzenie pozostanie przez nas mile zapamiętane zwłaszcza, że mogliśmy coś zmienić w Myślenicach, ponieważ uzupełnialiśmy ankiety, przez które mogliśmy przekazać burmistrzowi informacje - co nam się podoba, a co trzeba zmienić w naszym mieście itp.

Jakub Hajdas kl. 3a


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com