Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

makulaturaW związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi w dniu 4  kwietnia (następny czwartek) w naszej szkole (w budynku Gimnazjum) przed lekcjami przeprowadzona zostanie zbiórka makulatury. Koło szkoły będą wyznaczone miejsca dla poszczególnych klas na składowanie papieru.  Papier powinien być spakowany (związany sznurkiem, w pudełku kartonowym, w worku itp.) Nie przyjmujemy kartonów.

Makulaturę można przynosić też w dniach poprzedzających akcję – należy ją wtedy złożyć u p. Danusi do magazynu koło boiska. Za przebieg akcji w danej klasie odpowiada wychowawca.

Należy wyznaczyć 1-2 osoby w klasie, które przyjdą w czwartek do szkoły na godz. 7:30, dopilnują zbiórki oraz sporządzą listę z wynikami klasy (ilość zebranych kilogramów przez poszczególnych uczniów i całą klasę) Listę należy przekazać w dniu zbiórki do p. Eweliny Zlezarczyk.  Za udział w akcji uczniowie otrzymują pochwały i nagrody. 

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji! :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com