Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

W dniu 4 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w IV Powiatowym Konkursie Ekologicznym w Bysinie, który zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów. Podczas jego trwania została wyświetlona zwycięska prezentacja oraz można było podziwiać albumy wykonane przez uczestników konkursu.

 

Przed rozdaniem nagród został przeprowadzony test wiedzy, w którym należało wykazać się wiedzą dotyczącą 23. polskich Parków Narodowych. W wydarzeniu wzięło udział sześciu uczniów naszej szkoły tj. Magdalena Wójtowicz z I miejscem w kategorii album, Hubert Szymski z II miejscem i Jakub Kurek z III miejscem (obydwoje w kategorii prezentacja), Beata Ziembla z wyróżnieniem z kategorii test wiedzy. Karolinie Wysockiej zabrakło jedynie jednego punktu, aby otrzymać wyróżnienie. Fizycznie nie mogła być obecna Julia Majka z wyróżnieniem w kategorii album. Oprócz uczniów uhonorowana została również pani Ewelina Zlezarczyk, której wkład w działalność uczniów został doceniony przez komisję.

Beata Ziembla 3E i Karolina Wysocka 3B


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com