Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

W piątek, 18 maja po raz drugi Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował NOC GALERII, a ekspozycje na to wystawiennicze święto były otwarte dla zwiedzających do godziny 24.00.

Ten szczególny wieczór rozpoczął się o godzinie 18.00 wernisażem wystawy myśleniczanina, Andrzeja Boryczki pt. „Babel 2016". Na wystawie można było zobaczyć obrazy zainspirowane podróżą autora do Maroka. Szczególne wrażenie wywarł na mnie „Port Agadir”. Przykuł moją uwagę ilością barw i ich mocnym nasyceniem. Uważam, że konstrukcja dzieła została ciekawie przedstawiona przez autora.

 

Następnie odbył się koncert Konrada Cygala, wraz z grającą na fortepianie Rasikamon Siyapong zaprezentował repertuar klasycznych pieśni w różnych językach świata. Ponieważ interesuję się muzyką, koncert był dla mnie najciekawszym punktem programu.

Wernisaż wywarł na mnie pozytywne wrażenie i mam nadzieję, że będę mogła jeszcze raz wziąć udział w podobnym wydarzeniu.

Oliwia Twardosz, kl. 2d


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com