Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

31 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Myślenicach miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych laureatom Powiatowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych. Miło nam jest poinformować, że wśród nagrodzonych znalazło się aż sześciu uczniów naszego gimnazjum, a są nimi: Goławiecka Julia, Lenart Izabela, Menzel Ewa, Nowak Katarzyna, Sularz Patrycja i Bartłomiej Bierówka, który okazał się finalistą Ogólnopolskich Eliminacji Konkursu, a te odbędą się już w Warszawie. Serdecznie Bartkowi gratulujemy i "trzymamy za niego kciuki"! :)

Na to wydarzenie przybyli również uczniowie z naszego i innych gimnazjów. Mogli oni wysłuchać krótkich prezentacji w wykonaniu laureatów konkursu, którzy promując wolontariat zachęcali młodzież do podejmowania społecznych działań. 

Organizatorzy tej uroczystości skierowali pod naszym adresem wiele ciepłych słów, a to podkreśliło wartość naszej pracy, za co im bardzo dziękujemy! :)

Julia Goławiecka


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com