Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Uczeń klasy 3a naszego gimnazjum Bartłomiej Bierówka wziął udział w tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu wspaniałych”. Po sukcesie w Myślenicach pojechał do Warszawy na ogólnopolski etap tego konkursu.


Było to dla niego wielkie wydarzenie, ponieważ jak powiedział: "Nigdy nie spodziewałem się, że działania które podejmuję bezinteresownie, będą miały szanse zostać przez kogoś nagrodzone". Bartek będąc w Warszawie zaprezentował się przed Jury składającym się z członków działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Miał także okazję zobaczyć z bliska Pałac Kultury i Nauki jak i sławne na cała Polskę - Złote Tarasy.


Jest bardzo zadowolony ze swojego wystąpienia i wizyty w stolicy. Obecnie oczekuje na wyniki. Bartek został zaproszony na galę rozdania nagród „Ośmiu wspaniałych” do Prudnika, gdzie dowie się, czy został jednym z ósemki nagrodzonych. Odbędzie się ona 17 czerwca. Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki i życzyć mu dalszych sukcesów. 

Hanna Jachymczak, kl. 3a


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com