Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

3

Cześć, nazywam się Izabela Szlachetka i chodzę do klasy 2b. Jestem cheerleaderką, ale od roku także fitnesską. Przygodę z tańcem zaczęłam w wieku 10 lat w Akademii Lady Fitness w Myślenicach.


Uwielbiam występować przed liczną publicznością, oraz brać udział w różnych konkursach związanych z moimi zainteresowaniami. Wyrzeczenia i ciężka praca ukształtowały mój charakter i dodały więcej pewności siebie. Na temat cheerleaderingu nie będę pisać, bo bardzo szczegółowo opisała to Julia Senderska, dlatego też chciałabym Wam przybliżyć temat fitnessu.

 

Od paru lat zdrowy tryb życia zaczął stawać się coraz bardziej popularny. Słyszymy o tym w radiu, TV, zachęcają nas do tego znani celebryci. Ja też zaczęłam się w to pomału wciągać już jakiś czas temu, ale tak naprawdę nawet nie przypuszczałam, że stanie się to tak istotną częścią mojego życia, a co ważniejsze, że będę mogła połączyć to z tym co kocham najbardziej - tańcem i gimnastyką.


Wszystko zaczęło się od treningów gimnastyki sportowej w Dobczycach, na które zaczęłam chodzić, aby udoskonalić elementy w cheerleaderingu. Pani Ania Simsak w sierpniu ubiegłego roku zaproponowała mi abym wzięła udział w Mistrzostwach Polski w fitnessie gimnastycznym. Wiązało się to z wielogodzinnymi codziennymi treningami, nie tylko z moją trenerką, ale także w domu, ponieważ Mistrzowa składają się z 2 etapów: układu gimnastycznego, oraz pozowania.


 


Przygotowania dały niesamowity efekt i wygrałam w kat. do lat 15 stając się tym samym Mistrzynią Polski i zajęłam 3 miejsce. w kat. do lat 23. Od tego czasu w moją codzienność oprócz nauki, wplecione są treningi, ale wiem, że tylko ciężka praca, systematyka, oraz zaangażowanie doprowadzą mnie do spełnienia marzeń.


Najważniejsze moje osiągnięcia to:

  • 1 miejsce – Międzynarodowy Festiwal Tańca
  • 2 miejsce w zespole Jet – Mistrzostwa Polski Cheerleaders
  • 2 miejsce w zespole Shine – Mistrzostwa Polski Cheerleaders
  • 1 miejsce w solówce i zespołach – Mistrzostwa Polski Południowo-Wschodniej

I inne :-)


Polecam uprawianie sportu każdemu! :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com