Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

W dniu 08.02.2019r. uczniowie naszej szkoły udali się pod opieką pana Sławomira Mosiężnego do I Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach im. Tadeusza Kościuszki, aby uczestniczyć w sesji biologiczno-chemicznej. Były to zajęcia poprowadzone przez uczniów liceum. Miały one formę prezentacji, po której wybrani uczestnicy napisali test wiedzy, a osoby, które zostały w auli uczestniczyły w quizie internetowym. Na koniec ogłoszono zwycięzców wszystkich konkursów, z których grupa naszych uczniów wyróżniła się najbardziej, między innymi:

Anna Garbień – drugie miejsce w quizie

Krystian Chęciński i Konrad Mizera – trzecie miejsce w quizie

Katarzyna Kosińska – pierwsze miejsce w teście wiedzy


Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! :)


Więcej informacji o sesji na stronie LO – kliknij tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com