Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

paczek

28 lutego w naszej szkole miała miejsce „Akcja Pączek”. Jak co roku w tłusty czwartek członkowie Szkolnego Wolontariatu przeprowadzili kiermasz sprzedając przepyszne pączki, ciasta, faworki i ciasteczka. Kupując je można było wspomóc zbiórkę pieniędzy na cel charytatywny. Dzięki niej wszyscy mogliśmy tego dnia zrobić coś dobrego, a także podtrzymać tradycję. Fundusze pozyskane z tej akcji przeznaczamy kolejny raz na pomoc w finansowaniu kosztownego leczenia absolwenta naszej szkoły. Życzymy mu powrotu do zdrowia!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli pyszne wypieki oraz każdemu, kto włączył się do naszej akcji. Dziękujemy Rodzicom i myślenickiej cukierni państwa Dziadkowiec, którzy od kilku lat wspierają nasze akcje. Wiemy, że wypieki wam smakowały! Pączki znikały w szybkim tempie, a wokół punktu sprzedaży panował radosny gwar.

Jeszcze raz SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! :)

Szkolny Wolontariat


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com