Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

15.11.2010 odbyła się Gimnazjada w szachach na szczeblu powiatowym. Uczniowie naszej szkoły ukończyli zawody z rewelacyjnymi wynikami. Wśród dziewcząt Agnieszka Wałęga zajęła I miejsce a Karolina Opydo II, natomiast w kategorii chłopców bezkonkurencyjny okazał się Marcin Chmiel kończąc zawody na miejscu I. Kolejne dwie pozycje zajęli Rafał Fikas i Adrian Domarecki, którzy również są uczniami Gimnazjum nr I w Myślenicach. GRATULACJE!

Na etapie wojewódzkim turnieju tenisa stołowego reprezentantka Gimnazjum nr I w MyślenicachDaria Kaczorowska stanęła na najwyższym miejscu na podium. Życzymy dalszych sukcesów!

W Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej, która odbyła się15 listopada 2010 reprezentantki naszego gimnazjum wywalczyły drugie miejsce.