Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

20161016 210821

Niedawno odbyły się IV Gminne Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Sułkowic. Uczniowie z naszego gimnazjum Emilia Zawada (2b), Daria Szuba-Łata (2b) oraz Edgar Piechota (1f) wzięli w nich udział. Startowali oni na dystansie 50m stylem dowolnym w kategorii ,,Gimnazjum’’. W klasyfikacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Daria, lecz wygrała ona z niewielką przewagą nad Emilią, która uzyskała drugie miejsce w tej samej kategorii. Wśród chłopców najlepszy okazał się Edgar, który zdobył również Puchar Burmistrza za najlepszy czas na tym dystansie.

Kilka godzin później odbyły się V Zawody Pływackie o Puchar Klubu Sportowego Delfin. Również w tych zawodach startowały uczennice z naszego gimnazjum: Inga Biela (1f), Oliwia Kopp (2b) i Daria Szuba – Łata (2b). Uzyskały one wspaniałe czasy i następujące miejsca: