Dnia 10 stycznia 2017 roku na pływalni w Myślenicach odbyła się Powiatowa Gimnazjada w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali Kowalska Gabriela Kowalska 3d, Maria Majewska 2a, Aleksandra Sierocińska 1b, Kinga Kosiba 2c, Justyna Pietrzyk 2a, Julia Senderska 3a, Aleksandra Kaganek 2d, Daria Szuba-Łata 2b, Julia Żyła 1e, Inga Biela 1f, Natalia Urbańska 3b, Oliwia Kopp 2b, Aleksandra Hudaszek 3d, Błażej Malina 3d, Patryk Dziatkowiec 2b, Jacek Kromka 2c, Radosław Braś 3d, Edgar Piechota 1f, Konrad Cebula 2a, Bartłomiej Zwierzchowski 3b i Szymon Gościniak 2c. Zawody zakończyły się bardzo dużym sukcesem naszych reprezentantów! :)
Uczniowie nasi uzyskali następujące rezultaty:
Lp. | Nazwisko i Imię | styl | miejsce | czas |
1. | Kowalska Gabriela | Dowolny | 2 | 00:34:46 |
2. | Majewska Maria | Dowolny | 3 | 00:38:70 |
3. | Sierocińska Aleksandra | Dowolny | 5 | 00:39:32 |
4. | Kosiba Kinga | Dowolny | 6 | 00:39:83 |
5. | Pietrzyk Justyna | Dowolny | 7 | 00:40:12 |
6. | Senderska Julia | Dowolny | 10 | 00:43:10 |
7. | Kaganek Aleksandra | Dowolny | 12 | 00:46:66 |
8. | Szuba-Łata Daria | Grzbietowy | 1 | 00:37:56 |
9. | Żyła Julia | Grzbietowy | 2 | 00:45:80 |
10. | Biela Inga | Klasyczny | 1 | 00:38:65 |
11. | Urbańska Natalia | Klasyczny | 6 | 00:47:86 |
12. | Kopp Oliwia | Motylkowy | 1 | 00:32:81 |
13. | Hudaszek Aleksandra | Motylkowy | 2 | 00:43:72 |
14. | Malina Błażej | Dowolny | 1 | 00:29:70 |
15. | Kromka Jacek | Dowolny | 3 | 00:31:40 |
16. | Braś Radosław | Dowolny | 6 | 00:34:78 |
17. | Piechota Edgar | Grzbietowy | 1 | 00:31:94 |
18. | Cebula Konrad | Grzbietowy | 4 | 00:41:80 |
19. | Zwierzchowski Bartłomiej | Klasyczny | 2 | 00:42:96 |
20. | Gościniak Szymon | Klasyczny | 3 | 00:45:55 |
21. | Dziatkowiec Patryk | Motylkowy | 2 | 00:40:47 |
Obie drużyny zajęły także pierwsze miejsca w sztafetach 8 x 50m. stylem dowolnym. W składy drużyn wchodzili:
Dziewczęta:
Daria Szuba-Łata, Oliwia Kopp, Inga Biela, Gabriela Kowalska, Maria Majewska, Justyna Pietrzyk, Julia Żyła, Aleksandra Sierocińska.
Chłopcy:
Patryk Dziatkowiec, Błażej Malina, Konrad Cebula, Edgar Piechota, Bartłomiej Zwierzchowski, Szymon Gościniak, Jacek Kromka, Radosław Braś.
Wszystkim reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :)
Oliwia Kopp, 2b
Więcej zdjęć - Powiatowa Gimnazjada w Pływaniu 2017 - kliknij tutaj.