Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Dnia 11.05.2018 r. o godzinie 16.00 tancerki z Akademii Lady Fitness wyjechały na Mistrzostwa Polski Cheerleaders, które odbyły się 12.05 w Ostrowie Mazowieckim. Przyjechało tam wiele świetnych drużyn. Każdy układ był tańczony jeden raz i oceniany przez sędziów nie tylko z Polski ale również m. in. z Anglii czy też Francji. Przed ogłoszeniem wyników emocje sięgnęły zenitu.

Przed ogłoszeniem wyników i ceremonią wręczenia nagród wszystkie konkurujące ze sobą zawodniczki zaczęły bawić się i tańczyć na głównej scenie. Udało się również przekonać Państwa Organizatorów do zaśpiewania „Sto lat” solenizantce Alicji Podobie.

Ostatecznie Izabela Szlachetka z klasy 3b osiągnęła wicemistrzostwo Polski w kategorii acro solo, zespół Jet w kategorii „Freestyle Pom mini formacja” zdobył 3 miejsce, a zespół Shine obronił tytuł wicemistrza Polski. Zawody były bardzo udane owocne w nowe znajomości oraz doświadczenia.

Duet Alicja Podoba (3b) oraz Marcelina Raczek zajął 10 miejsce w Polsce.

Duet Izabela Kicek (3a) i Weronika Więckowska zajął 12 miejsce w Polsce.

Skład obu zespołów: Alicja Podoba (3b), Izabela Szlachetka (3b), Izabela Kicek (3a), Julia Senderska, Aleksandra Siedlecka, Weronika Więckowska, Marcelina Raczek, Emilia Kęsek oraz Wioletta Sala.

Trenerką dziewcząt jest p. Anna Simsak.

Iza Szlachetka, Iza Kicek

Serdecznie gratulujemy! :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com