Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

SAVE 20181114 200227

Dnia 9 listopada 2018r. o godz. 10.30, na stadionie Orła Myślenice, odbył się bieg z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem imprezy był Myślenicki Ośrodek Sportowy. W zawodach wzięło udział ok.120 uczniów ze szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich. Bieg przeprowadzono na dystansie ok. 2 km (ok.2500 dla szkół średnich) z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz SP klasy 4-6; 7, 8 i III gimnazjum i klasy szkół średnich. Trasa wiodła wokół boiska Orła i ścieżkami nad Rabą.

Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów, którzy walecznie i ambitnie pokonali trasę. Byli to:

Inga Biela 3f - 4 m., Aneta Domarecka - 5 m., Mateusz Panuś 3f - 2 m., Bartosz Dyczkowski 3f - 3 m., Aleksander Łatas 3f - 4 m., Eliasz Bała 3f - 6 m., Jarosław Baran 8a - 8 m., Igor Oprzędek 3b - 9 m.

Po zakończonym biegu uczniowie otrzymali medale, statuetki i pożywną grochówkę. Zorganizowano także krótki konkurs historyczny, w którym brało udział po dwóch uczniów z każdej drużyny. Naszą szkołę reprezentowali: Olek Łatas i Mateusz Panuś i zajęli 7 - me miejsce, a każdy uczestnik otrzymał nagrodę za udział w konkursie.

Impreza odbyła się przy pięknej pogodzie, a uczniowie w piękny sposób uczcili setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Joanna Kamińska

Gratulujemy! :)


Więcej zdjęć - kliknij tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com