Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

tyt

W niedzielę 17 marca odbyły się XXI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic, w których startowało 285 zawodników z 27 klubów. Wśród nich nie zabrakło oczywiście uczniów naszej szkoły, którzy zajęli bardzo wysokie lokaty.

Inga Biela z 3F w kategorii wiekowej 16+ okazała się bezkonkurencyjna zdobywając trzy złote medale na dystansie 50m stylem klasycznym, 50m stylem dowolnym oraz 100m stylem zmiennym.

Edgar Piechota z 3F startując również w kategorii wiekowej 16+ zdobył dwa złote medale na dystansie 50m stylem grzbietowym oraz 100m stylem zmiennym. Natomiast 50m stylem klasycznym zdobył srebrny medal dając się wyprzedzić tylko starszemu, klubowemu koledze.

Inga z Edgarem brali również udział w sztafecie 4x50m stylem zmiennym utworzonej wraz z absolwentami naszej szkoły - Kamilem Bazylem oraz Magdą Bazyl. Klub MSP Aquarius Myślenice który reprezentowali nasi uczniowie zajął pierwsze miejsce wyprzedzając wszystkie kluby.

Serdecznie gratulujemy wyników i naszym pływakom życzymy dalszych sukcesów!


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com