Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

3

W niedziele 6 maja 2019 r. w Ostrołęce odbyły się Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Ula Kawa (3D) oraz Izabela Mazur (3F), które za co dzień trenują w akademii tańca i fitness Lady Fitness w Myślenicach zadebiutowały pierwszym miejscem wraz z zespołem Shine w kategorii senior Drill dance. Konkurencja była spora, ale to naszym dziewczynom ciężką pracą udało się wywalczyć złoty medal.

Ula oraz Iza również z zespołem Shine w kategorii senior High Kick osiągnęły drugie miejsce. Przygotowania do zawodów trwały cały rok. Sędziowie brali pod uwagę technikę, rozciągnięcie, umiejętności oraz synchronizację zespołu. W zespole Shine również tańczą absolwentki naszego gimnazjum (Izabela Kicek, Alicja Podoba, Julia Senderska). Lady Fitness jak zwykle powaliło konkurencje wychodząc 10 razy na podium.

Zespół przygotowuje się do kolejnych Mistrzostw Polski tym razem w Krzywiniu (1-2 czerwiec 2019r.), które jednocześnie będą eliminacjami do Mistrzostw Europy w sierpniu na Węgrzech.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com