Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

IMG 7994

W gościnnych progach Sali Euforia miał miejsce ostatni taki Bal Gimnazjalny dla klas trzecich gimnazjum. 18.06.2019 roku przed godziną 17 tłumnie zaczęli się gromadzić uczestnicy spotkania, a radość i zadowolenie obecna była na twarzy każdego uczestnika Balu.

Punktualnie o godzinie 17:00 Bal Gimnazjalny rozpoczął krótkim przemówieniem Pan Dyrektor Tadeusz Jarząbek. Podziękował wszystkim, którzy przygotowali to spotkanie, skierował swoje słowa do uczniów, którzy kończą rok szkolny. Głos zabrała równiez P. Dyrektor Beata Chrapek - Paciorek. Kolejnym elementem był Polonez w wykonaniu uczniów naszej szkoły, którzy zostali przygotowani przez niezawodną panią Anitę Wygonę – Wątor. Było na co popatrzeć, bo jak co roku powstał nowy, wspaniały układ, który zachwycił wszystkich zebranych. Brawo! Uczniowie po zakończonym tańcu podziękowali Dyrekcji oraz Pedagogom, składając im życzenia i ofiarowując upominki.

Następnie głos w imieniu rodziców zabrał p. Leszek Wróblewski, który w przejmujących słowach złożył na ręce Dyrekcji i nauczycieli słowo podziękowania za wychowanie oraz właściwe ukierunkowanie młodzieży.

Nadszedł czas na obiad, który był bardzo smaczny. Po jego zakończeniu rozpoczęła się długo wyczekiwana zabawa. A była ona znakomita. Pełen parkiet tancerzy, piękne układy i świetna zabawa to obraz kolejnych godzin Balu Gimnazjalnego. Wśród bawiących się Grono Pedagogiczne wybrało 4 pary które o godz. 23 wzięły udział w konkursie na Królową i Króla Balu. Te pary miały za zadania zatańczyć chociażby rock& roll-a, czy tez inne znane rodzaje tańców. Do finału awansowały dwie pary, których tańce wywołały największy aplauz zebranych. A byli to Katarzyna Kosińska i Zygmunt Dziadkowiec oraz Edyta Słowiak i Tomasz Fugiel. Po świetnym tańcu finałowym zwyciężyła pierwsza para, zdobywając tym samym tytuł Królowej i Króla balu 2019.

Bal gimnazjalny zakończył się po godzinie 24. Świetna zabawa, mnóstwo pozytywnych emocji i wreszcie piękne zakończenie edukacji w Gimnazjum to obraz tego spotkania. Oj będzie co wspominać! Bo przez każde lata Gimnazjum mieliśmy wspaniałych uczniów i cudowne roczniki.

Dziękujemy wszystkim za wspaniała zabawę, a Rodzicom za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy! Naszym absolwentom życzymy powodzenia w dalszej edukacji i w życiu. Pamiętajcie o Jedynce! :)


Galeria zdjęć – Bal Gimnazjalny 2019 – cz. 1 (fot. P. Biela) – kliknij tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com