Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

W kolejnym meczu ligowym zawodnicy naszego klubu UKS Jedynka Myślenice zmierzyli się z drużyną UMKS PMOS Chrzanów. Po bardzo efektownym i wyrównanym meczu zawodnicy naszego zespołu zremisowali 24 - 24 z drużyną z Chrzanowa.

Spotkanie bardzo podobało się zgromadzonym widzom. Zawodnicy rozgrywali pomysłowe i kombinacyjne akcje. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 10 – 10. Początek drugiej części spotkania to lekka przewaga naszych przeciwników. Jednak ambitna walka i gra, mobilizacja ze strony trenera oraz zaangażowanie doprowadziło do jednobramkowego prowadzenia naszej ekipy minutę przed końcem. (wcześniej mogliśmy prowadzić 2-3bramkami). W ostatniej akcji jednak zawodnicy z Chrzanowa wyrównali wynik spotkania, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 24 - 24. Pozostał lekki niedosyt, ponieważ spotkanie było ”do wygrania” i można było zdobyć komplet punktów.

Gratulujemy znakomitej walki oraz zaangażowania. W naszej drużynie bramkę rywala znakomicie bombardował Sebastian Mleczek, a wyróżnił się również Szymon Róg (kilka efektownych bramek), a także kolejny znakomity mecz rozegrał bramkarz Jakub Ajchler.