Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

druzyna

Drużyna UKS Jedynka Myślenice wzięła udział w Turniej Piłki Ręcznej Chłopców o Puchar Bogdana Wenty, który został rozegrany w Chrzanowie. W zawodach rywalizowało 18 zgłoszonych zespołów w kategoriach:

- młodzik (rocznik 2003 i młodsi)

- junior młodszy (rocznik 2001 i młodsi)

Udział młodych zawodników z Myślenic okazał się bardzo dużym sukcesem. Nasz zespół wystąpił w dwóch kategoriach – młodzików oraz juniorów młodszych. Drużyna Juniorów zajęła znakomite 3 miejsce, a zespół młodzików 7 lokatę.

Juniorzy zagrali z następującymi zespołami:

1. Start Konin
2. UMKS PMOS Chrzanów II
3. UMKS PMOS Chrzanów I
4. PM Tarnów
5. Anilana Łódź
6. UMKS PMOS Chrzanów JUNIOR


Mecze juniorów młodszych rozgrywane były na hali sportowej w Libiążu. Mecze rozgrywano w jednej grupie system "każdy z każdym". Najlepszym strzelcem całego turnieju został zawodnik UKS Jedynka Myślenice – Marcin Skałka. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został wybrany Szymon Róg.


Młodzicy trafili do grupy wraz z następującymi drużynami:

1. Wisła Sandomierz
2. ADECCO „Świt” Szaflary
3. Pogoń Zabrze
4. UMKS PMOS Chrzanów I

Mecze młodzików rozgrywane były w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie. Dziesięć drużyn zostało podzielone na dwie grupy w których mecze rozgrywano system "każdy z każdym". Ostatecznie nasza młoda drużyna zajęła w stawce 10 drużyn miejsce siódme. Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie został Bartłomiej Dyczkowski.


Galeria zdjęć z Turnieju dostępna jest na stronie PMOS Chrzanów pod tym linkiem. Pełny terminarz turnieju wraz z wynikami i wykazem najlepszych zawodników dostępny jest tutaj.


Ogromne gratulacje dla naszych szczypiornistów i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach i w lidze!:)


zdjęcia pochodzą ze strony pmos-chrzanow.pl


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com