Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

piast (3)

Młodzicy UKS Jedynka Myślenice zmierzyli się w kolejnym swoim pojedynku z drużyną MTS Piast Skawina. Po emocjach związanych z meczem Juniorów z Chrzanowem zawodnicy trenera Piątkowskiego z zapałem i pozytywnie naładowani przystąpili do rywalizacji z drużyną trenera Leszka Kępy.

Od początku tej rywalizacji widoczna była przewaga zawodników z Myślenic. Akcje tej drużyny były bardzo efektowne, a przede wszystkim efektywne. Bardzo dobrze funkcjonowało rozegranie, a skrzydłowi stanowili poważne zagrożenie dla przeciwnika. Szybkie akcje, przechwyty i piękne obrony Rafała Piwowarczyka spowodowały, że już na początku rywalizacji zawodnicy UKS Jedynki osiągnęli przewagę 4 bramek, którą systematycznie powiększali.Pierwsza połowa spotkania zakończyła się zwycięstwem Myśleniczan różnicą aż 11 bramek (16:5). Druga część meczu przyniosła ożywienie w zespole gości i kilka efektownie zdobytych bramek oraz przechwytów. Jednak to zespół Jedynki Myślenice kontrolował spotkanie i zakończył je bardzo wysoką wygraną 29:11. Ręce same składały się do braw! :)

W zespole Jedynki bramki w tym spotkaniu zdobyli: Bartosz Dyczkowski i Robert Chmielarczyk (po 5 goli), Eliasz Bała i Aleksander Łatas (po 4), Mikołaj Bujas i Jakub Kowalcze (po 3), Wojciech Bałucki (2) oraz Antoni Kopera, Miłosz Małota, Filip Paruch (po 1).

Skład UKS Jedynka:

Bała Eliasz, Bałucki Wojciech, Bujas Mikołaj, Chmielarczyk Robert, Dyczkowski Bartosz, Grabski Bartłomiej, Kopera Antoni, Kowalcze Jakub, Kuc Adrian, Małota Miłosz, Paruch Filip, Piwowarczyk Rafał, Łatas Aleksander, Łypik Szymon.

Trener: Władysław Piątkowski.

Gratulacje! :)

Tekst i foto: Paweł Biela


Więcej zdjęć - UKS Jedynka - Piast Skawina - kliknij tutaj.


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com