Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

uwaga

Nowa strona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego znajduje się pod tym adresem: www.sp1myslenice.pl

Aktualności

Wybierz temat nowin z listy poniżej, a następnie artykuł, który chcesz przeczytać.

sloveniaW połowie września br. przyjadą do nas nasi przyjaciele ze Slowenii. Spotkanie uczniów podejmujących uczniów ze Słowenii odbędzie się jutro (czwartek – 4. 09. 2014 roku) na lekcji 7 (godz. 13.40) w sali nr 12. Na spotkaniu zostaną omówione najwazniejsze aspekty i sprawy związane z wymianą.

Obecność obowiązkowa! :)

W najbliższym tygodniu grupa 25 uczniów z naszego gimnazjum wraz z opiekunami uczestniczy w wymianie z zaprzyjaźnioną szkołą w Sentjernej w Słowenii. To już 11 rok naszej przyjaźni. Życzymy udanej wycieczki i wspaniałych wrażeń! O dotychczasowej wymianie możecie przeczytać tutaj.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje sylwestrowe dla dziewcząt i chłopców w wieku gimnazjalnym i licealnym. Rekolekcje rozpoczną się 28.12.2012 r. (piątek)  o godzinie 17.00. Zakończenie 01.01.2013 r. (wtorek)  około godziny 14.00. Odbędą się one w Siedlcu koło Krzeszowic.

W programie: 

Konferencje, chwile refleksji oraz okazje do indywidualnych rozmów, wspólne modlitwy i adoracja w ciszy, spacer przez las do Sanktuarium Matki Bożej w Czernej (pod warunkiem, że pogoda na to pozwoli) oraz wiele gier i zabaw 

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w całości programu, mogą przyjechać tylko na Sylwestra. Dojazd we własnym zakresie. Przy większej ilości osób, możliwość zorganizowania wspólnej jazdy. Koszt: Dobrowolny datek. Zapisy i wszelkie inne informacje można uzyskać u pani Anny Janik lub dzwoniąc do uczennicy  Kingi Kowal (numer telefonu : 12-271-27-06). Inne dodatkowe informacje na stronie internetowej  domu - pod tym adresem (kliknij).

Serdecznie zapraszamy!

Jutrzejszy dzień (piątek – 30 listopada) jest dniem bez mundurka w naszej szkole. Przypominamy, że w dniu bez mundurka obowiązuje uczniów właściwy i skromny strój (ubiór nie może być wyzywający, nie odsłaniający ramion, dekoltów, itp.)

W galerii filmów pojawiły się dwa nowe filmy związane z występem szkolnego zespołu muzycznego w czasie uroczystości 10-lecia współpracy ze szkołą w Słowenii.Ich autorem jest Jacek Szymański z klasy 3f.  Link do galerii filmów – kliknij.

W dniu 04.09.2012 (wtorek) o godz. 17.30 w sali 15 odbędzie się spotkanie Dyrektora z rodzicami uczniów klas I, a następnie rodzice przejdą na zebranie z wychowawcami klas do wyznaczonych sal:

 

klasa

wychowawca

sala

1a

mgr Jadwiga Lenart

sala 6

1b

mgr Roman Serwiński

sala 1

1c

mgr Paweł Biela

sala 8

1d

mgr Edyta Baranek

sala 16

1e

mgr Wojciech Kaźnica

sala 10

1f

mgr Anna Pardyak

sala 4

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego dla klas pierwszych. Zdjęcia znajdują się w zakładce” Galeria” lub pod linkiem poniżej:

Galeria z rozpoczęcia roku.

Witamy serdecznie wszystkich pierwszoklasistów w naszym gronie! :)

 

Dyrektor Gimnazjum nr 1 w Myślenicach informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 odbędzie się 03 września 2012 r. o godzinie 9.00. O godzinie 8.00 w kościele w rynku odbędzie się msza święta.

W tym dniu obowiązuje strój galowy (dziewczęta - granatowa lub czarna spódnica, biała bluzka, chłopcy - biała lub jasna koszula, marynarka lub sweter granatowy/czarny, ciemne spodnie).

Podkategorie

Komunikaty Zespołu Projektu Joomla!


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com