Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

uwaga

Nowa strona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego znajduje się pod tym adresem: www.sp1myslenice.pl

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje sylwestrowe dla dziewcząt i chłopców w wieku gimnazjalnym i licealnym. Rekolekcje rozpoczną się 28.12.2012 r. (piątek)  o godzinie 17.00. Zakończenie 01.01.2013 r. (wtorek)  około godziny 14.00. Odbędą się one w Siedlcu koło Krzeszowic.

W programie: 

Konferencje, chwile refleksji oraz okazje do indywidualnych rozmów, wspólne modlitwy i adoracja w ciszy, spacer przez las do Sanktuarium Matki Bożej w Czernej (pod warunkiem, że pogoda na to pozwoli) oraz wiele gier i zabaw 

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w całości programu, mogą przyjechać tylko na Sylwestra. Dojazd we własnym zakresie. Przy większej ilości osób, możliwość zorganizowania wspólnej jazdy. Koszt: Dobrowolny datek. Zapisy i wszelkie inne informacje można uzyskać u pani Anny Janik lub dzwoniąc do uczennicy  Kingi Kowal (numer telefonu : 12-271-27-06). Inne dodatkowe informacje na stronie internetowej  domu - pod tym adresem (kliknij).

Serdecznie zapraszamy!


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com