Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Aktualności

Komunikaty Zespołu Projektu Joomla!

Dnia 13 maja zostanie zorganizowany wyjazd do Teatru w Krakowie na spektakl pt.: ,Pomieszanie z poplątaniem". Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do Pani Barbary Śliwy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Sebastianem Bielakiem – podróżnikiem, fotografikiem - amatorem i przyrodnikiem, który spędził trzy miesiące na Alasce zwiedzając Półwysep Kenai oraz Wyżynę Środkowego Jukonu.

Pokaz slajdów pt. „Ostoja Przyrody Kenai – Alaska w miniaturze” będzie połączony z promocją najnowszej książki autora zatytułowanej „Parki narodowe i rezerwaty Alaski”.

Spotkanie odbędzie się 23. 11. 2012 r. /piątek/ o godz. 17.00 w Muzeum "Dom Grecki" Myślenice, ul. Sobieskiego 3

Sebastian Bielak to doktor nauk technicznych, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej, pracownik naukowy z zacięciem do badań terenowych. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik, fotografik-amator, publicysta i popularyzator nauki. Autor ponad 100 publikacji z dziedziny inżynierii i ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz ekologii.

 

Wyniki klas II – „Balladyna w sześciu odsłonach”


Miejsce

Klasa

Ilość punktów

I

IIc

111

II

IIb

98

III

IId

85

IV

IIf

71

V

IIa

68

VI

IIe

57

 

Zwycięzcom gratulujemy, pozostałym uczestnikom dziękujemy za przygotowanie występów i ich prezentację.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu (trailera) projektu edukacyjnego realizowanego przez klasę 3B pt. „Co by było gdyby Odys lubił grzyby?” Opiekunami projektu są p. Zbigniew Wiącek i p. Anna Pitak. Film dostępny jest pod tym linkiem.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na spotkanie podróżnicze z Gabrielem Turskim pt. "Dwa oblicza Etiopii". Odbędzie się ono 4 kwietnia 2014r. o godz. 18.00 w Domu Greckim, (Myślenice, ul. Sobieskiego 3).


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com