Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

Aktualności

Wybierz temat nowin z listy poniżej, a następnie artykuł, który chcesz przeczytać.

W galerii filmów pojawiły się dwa nowe filmy związane z występem szkolnego zespołu muzycznego w czasie uroczystości 10-lecia współpracy ze szkołą w Słowenii.Ich autorem jest Jacek Szymański z klasy 3f.  Link do galerii filmów – kliknij.

Jutrzejszy dzień (piątek – 30 listopada) jest dniem bez mundurka w naszej szkole. Przypominamy, że w dniu bez mundurka obowiązuje uczniów właściwy i skromny strój (ubiór nie może być wyzywający, nie odsłaniający ramion, dekoltów, itp.)

Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniu 27 sierpnia (poniedziałek). Rozpoczęcie egzaminów o godzinie 8.30.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z rozpoczęcia roku szkolnego dla klas pierwszych. Zdjęcia znajdują się w zakładce” Galeria” lub pod linkiem poniżej:

Galeria z rozpoczęcia roku.

Witamy serdecznie wszystkich pierwszoklasistów w naszym gronie! :)

Osoby, które zdały test na kartę motorowerową, a nie zdawały części praktycznej (jazdy) proszone są na początku września o zgłaszanie się do pana Pawła Bieli celem zaliczenia jazd na motorowerze. Jeśli wśród nich są osoby, które nie umieją jeździć to proszę o tego czasu poćwiczyć u znajomych itp. We wrześniu, po ustaleniu terminu odbędzie się egzamin z jazdy.

Jednocześnie informujemy, że nowe przepisy dotyczące zdawania uprawnień na motorower wchodzą w życie z dniem 19 stycznia 2013 roku. Karta motorowerowa zostanie wtedy zastąpiona prawem jazdy kategorii AM, a dokument ten będzie można otrzymać w wieku 14 lat. Do tego czasu obowiązują dotychczasowe przepisy dotyczące karty motorowerowej.

Podkategorie

Komunikaty Zespołu Projektu Joomla!


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com