Oddziały Gimnazjalne

Szkoły Podstawowej

nr 2 im. Bohaterów Westerplatte

w Myślenicach

uwaga

Nowa strona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego znajduje się pod tym adresem: www.sp1myslenice.pl

2Przez siedem dni grupa naszych uczniów wraz z opiekunami przebywała w Rapallo we Włoszech. Współpraca między naszymi szkołami trwa już 10 lat. Po raz kolejny mogliśmy podziwiać uroki malowniczego regionu Ligurii i zwiedzić najciekawsze miejsca. Tygodniowy pobyt dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

We wtorek wszyscy uczniowie i nauczyciele udali się do szkoły w Rapallo, gdzie nastąpiło oficjalne przywitanie. Następnie zwiedziliśmy szkołę i cała grupa wraz z włoskimi przyjaciółmi zwiedziła budynek Urzędu Miasta, w którym zostaliśmy powitani przez burmistrza. Wysłuchaliśmy krótkiej prelekcji na temat funkcjonowania i zadań lokalnych władz oraz otrzymaliśmy zapewnienie o dalszej współpracy nie tylko pomiędzy naszymi szkołami, ale także pomiędzy urzędami naszych miast. Następnie zostały zrobione pamiątkowe fotografie i wymiana upominków. Po południu cała grupa udała się w rejs do Portofino i zwiedziliśmy atrakcje tego kurortu. Poniżej relacja fotograficzna :)


Szkoła Podstawowa nr 2 z oddziałami gimnazjalnymi w Myślenicach

ul. J. Sobieskiego 1
32 - 400 Myślenice
woj. małoposkie
tel. (12) 272 13 38
fax (12) 272 13 38

e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JSN Teki template designed by JoomlaShine.com